Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Laptop dla gracza jaki wybrać

ikonsola

iKonsola - internetowe wpisy

menu

 1. Strona Główna
 2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

 1. Księga Gości 0
 2. Dodaj do Księgi

Mój profil

Opis bloga

mój avatar

archiwum

  2016
  Luty
  2015
  Lipiec

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 43547 osób

Laptop dla gracza jaki wybrać

Wśród większości z nas panuje przekonanie, że dla graczy nadają się tylko komputery domowe.

Czy jest to potwierdzone?

W dużej mierze jest w tym sporo prawdy – stacjonarny komputer łatwiej amieniać i ulepszać. Nie kosztuje to doprawdy wiele.

Łatwiej po po latach zmodernizować nam urządzenie do gry do wymagań jakie stawia nam nowe, dostępne aktualnie na rynku oprogramowanie.

Ale również ultrabook może okazać się świetnym sprzętem do grania , który będziecie mogli wykorzystać do tego celu.

Szukasz poradnika "Jaki laptop kupić?" - zajrzyj tutaj

Jak wybrać najlepszego notebooka dla gracza?

W pierwszej chwili zastanówmy sią jaka karta graficzna i procesor. To one mają podstawowe znaczenie i powinny być jak najlepsze, jeśli macie zamiar grać w dobre gry.

Nie ma co szukać oszczędności, podobnie jak nie ma sensu inwestować tylko w jeden z tych komponentów!

Pamiętajcie też, że w tym przypadku nie będzie można nic już zmieniać – są one zamontowane w komputerze przenośnym na stałe!

Równie ważny, to matryca. Dla grających wybierajcie laptopy o większym ekranie, 15 lub 17 calowe, rekomendujemy z matrycą matową, która nie męczy wzroku i nadaje się do grania w różnych warunkach.

Jeśli macie odpowiedni budżet , to wybierzcie te z ekranem FullHD, jakość obrazu jest o niebo lepsza.

Zarówno dysk twardy i pamięć RAM, są to elementy, które możecie w miarę potrzeb zmieniać, ale już na start minimum są 4GB Ram i dysk 500GB.

Posiadając większy budżet warto zainwestować w ten z nową technologią SDD, który jest dużo wydajniejszy i pobiera mniej energii.

Jeśli zastanawiamy się nad kwestie wygody, możecie rozejrzeć się za modelami z dedykowanymi graczom specjalnymi klawiaturami, wyposażonymi w dodatkowe klawisze ułatwiające nawigowanie w ulubionej grze , czy z podświetlanymi klawiszami.

Niestety pietą achillesową laptopów jest słaba jakość dźwięku – będziecie niestety musieli zaopatrzyć się w dodatkowe słuchawki dla grających (rozpiętość ich cen sięga od 100 do nawet 500 złotych) lub zainwestować w zewnętrzne głośniki.

W przypadku graczy dobrze sprawdzają się systemy wielokoanałowego dźwięku. Grający najczęściej wybierają głośniki 3 lub 5 kanałowe.


Głosuj (0)
6546845114 15:42:05 28/07/2015 [Powrót] Komentuj