Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Tablet dla gracza co wybrać

ikonsola

iKonsola - internetowe wpisy

menu

 1. Strona Główna
 2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

 1. Księga Gości 0
 2. Dodaj do Księgi

Mój profil

Opis bloga

mój avatar

archiwum

  2016
  Luty
  2015
  Lipiec

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 43547 osób

Tablet dla gracza co wybrać

Gra na tablecie może być satysfakcjonująca.

Na rynku dostępne są interesujące modele stworzone właśnie z myślą o grających– z nietypowym układem klawiszy, czy dodatkowymi elementami wyposażenia.

Zdecydowanie wiele takich akcesoriów musielibyście jednak zakupić osobno , co wiąże się z kłopotami jeśli chodzi np. o serwisowanie.

Szczęśliwie akcesoria dostępne są do różnych modeli, a granie na dobrych tabletach, niekoniecznie tylko zaprojektowanych do gier nie będzie gorszym doświadczeniem.

Więcej informacji o tabletach i konsolach dla graczy znajdziesz tutaj

Tablet dla grających na co zwrócić uwagę ?

Kupując tablet do gier powinno się zwrócić uwagę przede wszystkim na 3 parametry:

Po pierwsze.

Wydajność układu graficznego, w tym wydajność przy prezentacji 3D.

Szczególnie w tych przypadkach trzeba dokonać zakupu tabletu z procesorem co najmniej 4-rdzeniowy procesor, czy duża wielkość pamięci RAM – minimum 2 GB.

Po drugie.

Dokonajmy wyboru odpowiedniej wielkości wyświetlacza. Najwygodniej gra się na urządzeniach ze sporym wyświetlaczem, które też dostarczą nam obraz lepszej jakości – tablet, który ma służyć do grania powinien mieć ekran 9-10 calowy.

Po trzecie.

Trzecia i ostatnia sprawa na jaką należy zwrócić uwagę to pamięć tableta. Gry zajmują sporo miejsca, będzie potrzebne więc sporo pamięci na soft. Dlatego zdecydujmy się na urządzenia z pamięcią RAM 2 lub 4 GB oraz przynajmniej 16 GB pamięci typu Flash. Tą pamięć szczęsliwie można tanio rozbudować za pomocą wszechobecnych kart SD.

Dla miłośników gier zupełnie nie nadają się urządzenia wyposażone w mniej niż 1 GB pamięci operacyjnej, a te występują jeszcze czasami na rynku w najtańszym występującym sprzęcie.

Wszystkie te elementy powinny być starannie dobrane i sharmonizowane.

Nie należy kupować urządzenia, który ma dobrą grafikę, ale słaby procesor, czy mało pamięci.

Zwyczajnie nigdy tego nie wykorzystacie – jeden element nie zawiedzie.

W przypadku sprzętu dla grających ma to ogromne znaczenie, jeśli nie wybierzecie najlepszego i to pod każdym względem tabletu gra stanie się zamiast rozrywką – koszmarem, z ciągle zacinającą się grafiką, lub gra w ogóle się nie włączy.


Głosuj (0)
6546845114 15:43:48 28/07/2015 [Powrót] Komentuj