Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Akcesoria do konsoli Xbox

ikonsola

iKonsola - internetowe wpisy

menu

 1. Strona Główna
 2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

 1. Księga Gości 0
 2. Dodaj do Księgi

Mój profil

Opis bloga

mój avatar

archiwum

  2016
  Luty
  2015
  Lipiec

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 43547 osób

Akcesoria do konsoli Xbox

Nabycie samej konsoli Xbox to dopiero przyczółek przygody w świecie cyfrowych gier video. Prawdziwa przygoda dokona się dopiero po zakupie do konsoli Xbox niezbędnych dodatkowych akcesoriów.

Na początek możemy zaproponować bezwzględnie zakup sensora ruchu Kinect oraz drugiego pada do konsoli.

Jeśli chcesz przyśpieszyć uruchamianie gier albo załądować gry na konsolę Xbox ze swojeg o konta na Xbox Live dokup także dysk twardy - najlepiej o pojemności 250 lub 320 GB.

Bezprzewodowy pad do konsoli Xbox

Bezprzewodowe kontrolery do konsoli Xbox umozliwią Ci zatracić się w grze, jak nigdy dotąd. Maja naturalny kształt i ergonomię , a dzięki udoskonalonemu kursorowi znakomicie spisują się w grach.

Pady bezprzewodowe do Xboxa 360 Kinect są zasilane przy pomocy 2 ogniw alkalicznych AA. Możesz je zastąpić poprzez dokupienie odpowiedniego pakietu akumulatorów AA wraz z dodatkową ładowarkę zasilaną poprzez kabelek do portu USB konsoli czy poprzez dodatkowy zasilacz sieciowy.

Problem ten nie dotyczy pada do konsoli Xbox One. On bowiem ma wbudowany akumulator, który można ładowac bezpośrednio poprzez port USB konsoli.

Sensor Kinect do konsoli Xbox 360

Kinect – to rewolucyjny sensor ruchu do konsoli Xbox. Urządzenie umożliwia użytkownikowi na interakcję z konsolą bez wymagań używania innych urządzeń, wykorzystując gesty i ruchy wykonywane przy pomocy rąk i całego ciała, jak i przez komendy głosowe. Kinect dla konsoli Xbox zdecydowanie ułatwia sposób gry — koniec z kolejnymi kontrolerami. Po prostu stań przed sensorem — Kinect rozpozna Cię i zrozumie na Twoje ruchy.

Soft dostarczany wraz z kamerą Kinect jest w stanie automatycznie wypośrodkować czujnik w oparciu o stan gry oraz zewnętrzne gracza, biorąc pod uwagę również różnego rodzaju przeszkody (np. meble). Kinect ma funkcję współbieżnego śledzenia dowolnej liczby postaci, w tym 2 aktywnych grających, będących w stanie zmieścić się w polu widzenia kamery.


Głosuj (0)
6546845114 15:44:51 28/07/2015 [Powrót] Komentuj