Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Rynek gier video - gry na konsolę Xbox

ikonsola

iKonsola - internetowe wpisy

menu

 1. Strona Główna
 2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

 1. Księga Gości 0
 2. Dodaj do Księgi

Mój profil

Opis bloga

mój avatar

archiwum

  2016
  Luty
  2015
  Lipiec

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 43547 osób

Rynek gier video - gry na konsolę Xbox

Rynkiem, który zachowuje się znakomicie, bez względu na przedział wiekowy płeć i zainteresowania użytkowników jest rynek gier video. Zwłaszcza gry na Xbox One cieszą się dużym powodzeniem.

Dają one niezastąpione wrażenia i pozwalają na fantastyczną zabawę. Co ciekawe, czasy wszelkich typów kontrolerów do gier powoli odchodzą w zapomnienie. Wszystko za sprawą nowoczesnych sposobów sterowania za pomocą balansu ciała, ruchów i gestów. Chodzi oczywiście o technologię Kinect obecną w grach na Xbox'a One.

Ostatnio możliwe stało się wykorzystanie gier z konsoli Xbox 360 na Xbox One za sprawą wstecznej kompatybilności konsoli Xbox One.

Spośród uznanych produktów na rynku warto zwrócić uwagę na kilka nowych gier, które z pewnością zafundują wiele frajdy młodym użytkownikom konsol. Jedną z nich jest Star Wars, a więc szeroko znana i uznana na całym świecie opowieść o Gwiezdnych Wojnach. Wspaniały prezent nie tylko dla wielbicieli gier ale i kina science fiction. Jest to doskonałą przygoda pełna walk z użyciem wyposażenia i podróży statkami kosmicznymi. A wszystko jest obsługiwane za pomocą ruchów i gestów.

Inną ciekawą propozycją jest także pakiet 13 doskonałych gier sportowych występujący pod tytułem Kinect Sports Ultimate.

Dzięki niemu możemy z użyciem kontrolera Kinect zmierzyć się z innymi grającymi w takich sportach jak skok w dal, rzut oszczepem, biegi krótkodystansowe, piłka nożna, siatkówka, kręgle, boks, tenis stołowy, futbol amerykański, rzutki, baseball, jazda na nartach i golf.

Wiele poziomów trudności czyni z gry łakomy kąsek zarówno dla doświadczonych graczy jak i początkujących miłośników Xbox'a.

Inną pozycją pełną napięcia, zwrotów historii i doskonałej grafiki jest Forza Motorsport 4 . Prawdziwa gratka dla miłośników samochodów i gier samochodowych. Trudno nie pokochać wrażeń, które zapewnia jazdę samochodem z zastosowaniem Kinect.

Sama gra jest rozbudowaną wersją kolejnej już odsłony popularnych wyścigów samochodowych dostępnych tylko na konsoli Xbox 360.

Grający ma do dyspozycji 320 samochodów od ponad 75 wytwórców oraz wiele sposobności przeżywania wspólnych przygód z graczami z całego świata. Możliwe jest ściganie się nawet 16 graczy jednocześnie podczas zmagań za pomocą internetu.


Głosuj (0)
6546845114 15:46:25 28/07/2015 [Powrót] Komentuj