Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Microsoft Xbox One nowa konsola dla graczy - specyfikacja

ikonsola

iKonsola - internetowe wpisy

menu

 1. Strona Główna
 2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

 1. Księga Gości 0
 2. Dodaj do Księgi

Mój profil

Opis bloga

mój avatar

archiwum

  2016
  Luty
  2015
  Lipiec

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 43547 osób

Microsoft Xbox One nowa konsola dla graczy - specyfikacja

Najnowsza konsola Xbox ONE zaprezentowana na targach E3 w Kaliforni jest godnym następcą swojej starszej siostry konsoli leciwej Xbox 360 Kinect powinna pozbyć się jego " dziecięcych przypadłości" z wczesnego okresu produkcji . Oznacza to wyższą w porównaniu z poprzednikiem dbałość o szczegóły oraz jakość i parametry użytych komponentów. Ma być odpowiedzią na nową konsolę Sony PS4 , ale jak już aktualnie wiadomo z trochę zubożonym potencjałem graficznym.

Sercem nowego Xboxa One  jest procesor AMD Jaguar taktowany zegarem 1,6 GHz - bliźniaczo podobnym do tego użytego w nowej PS4. Ma to znacznie ułatwić pracę twórcom gier na obie konsole .

Za grafikę w nowej konsoli decyduje odnowiony układ graficzny AMD serii 7000 - odpowiednik nowego układu 7790 wykorzystujący technologię 28 nm Graphics Core Next (GCN) , podczas, gdy w nowej Sony PS4 pojawił się skrojony "na miarę" nowy chip AMD wykorzystujący technologię 18 nm (GCN) - najpewniej 7850 charakteryzujący się nieznacznie wyższą wydajnością w grach.

Oba urządzenia posiadają 8 GB pamięci operacyjnej , ale w nowej PS4 jest to pamięć GDDR5 współdzielona pomiędzy system i grafikę w celu przyśpieszenia wykonywania operacji graficznych , natomiast w nowym Xboxie pojawiła się osobna pamięć systemu i osobna pamięć układów graficznych - co jest skłonem w stronę większej uniwersalności konsoli - nawet za cenę oddania pola przeciwnikowi w temacie samych gier.
Więcej dokładnych informacji na temat najnowszej konsoli Xbox One znajdziecie Państwo na stronie PS3info.pl - blog o konsolach Xbox


Głosuj (0)
6546845114 15:47:20 28/07/2015 [Powrót] Komentuj