Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Konsola do gier na prezent

ikonsola

iKonsola - internetowe wpisy

menu

 1. Strona Główna
 2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

 1. Księga Gości 0
 2. Dodaj do Księgi

Mój profil

Opis bloga

mój avatar

archiwum

  2016
  Luty
  2015
  Lipiec

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 43547 osób

Konsola do gier na prezent

Wiele dzieci i przedstawicieli grona młodzieży zapisała już na liście wymarzonych produktów konsolę do gier.

Nie budzi to zdziwienia, bowiem taka konsola jest dobrym umileniem jesiennych i zimowych wieczorów, kiedy aura na zewnątrz nie zachęca do długiego spędzania czasu na świeżym powietrzu, zwłaszcza w klimacie zimy z ostatnich lat, która nie obfituje w śnieg umożliwiający jeżdżenie na sankach i lepienie bałwana ani bitwy na śnieżki.

O uznanie wśród poszukiwaczy prezentów walczą szczególnie Xbox One i PS4, choć nie pojawiły się one równocześnie, to obecnie znajdują się one na wyrównanej pozycji, oba tytuły też nie żałowały środków na kampanie marketingowe, rozszerzające świadomość o produkcie i pożądanie przyszłych klientów.

Oczywiście, niezależnie od tego, czy szuka się produktu dla siebie, czy ma to być prezent dla kogoś bliskiego, nie warto kupować produktu, który dopiero co wyszedł na rynek, bowiem taka konsola może być jeszcze nieco wadliwa, lepiej więc wstrzymać się chwilę do momentu aż zostanie zaktualizowane oprogramowanie, w które jest wyposażona, wtedy mamy produkt bardziej pełnowartościowy, nie narażony na pojawianie się błędów, które ujawniają się dopiero po pewnym czasie korzystania z produktu przez większą ilość użytkowników.

Od wakacyjnych miesięcy mamy już do czynienia z odnowioną wersją Playstation 4, wyposażonej w terabajtowy dysk.

Wersja ta jest bardziej energooszczędna i nieco lżejsza. Dysk twardy w tej konsoli ma mieć wielkość 1 terabajta, większy dysk przypadnie też Xbox One. Zdecydowanie, konsola do gier na prezent to świetny wybór.


Głosuj (0)
6546845114 19:43:23 6/02/2016 [Powrót] Komentuj